Rozkład jazdy FENIKS V Sp. z o.o.

Wyszukiwarka rozkład jazdy

Wyszukiwanie połączenia jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy określić przystanek początkowy z okienka wyboru. Automatycznie zostaną wyszukane tylko te przystanki końcowe do których istnieją połączenia z przystanku początkowego. Koniec z komunikatami typu "brak takiego połączenia"! Dodatkowo uzyskają Państwo informacje o szczegółach kursu (czas jazdy, długość trasy, przystanki pośrednie).


Wyszukiwarka tabliczki przystankowe

Poszukujesz tabliczki przystankowej swojej miejscowości? Od dziś to żaden problem! Wyszukiwarka daje dostęp do bazy danych wszystkich kursów obsługiwanych przez FENIKS V. Dodatkowo w trzech prostych krokach uzyskają Państwo dokładne szczegóły wybranego kursu.

Życzymy udanej podróży!


Informacja

Rozkład jazdy zbudowany na bazie danych połączeń Feniks V Sp. z o.o. W sekcji ZMIANY KOMUNIKACYJNE znajdują się informacje o okolicznościowych modyfikacjach w rozkładzie jazdy. Dopuszczalne odchylenie czasu odjazdu +/- 3 min. Pomimo dołożenia wszelkich starań, aby publikowane na naszej stronie informacje były aktualne nie gwarantujemy, że dane nie zawierają przypadkowych błędów. Błędy te nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku wykrycia nieprawidłowości zwracamy się z prośbą o kontakt EMAIL.
Połączenia realizowane przez innych przewoźników dostępne są na ich stronach.